Corinne Pearce (Lund, Sweden) about IW Budapest:

"Budapest is a city of eclectic, modern, creative, luxurious and alternative culture all at the same time. From pubs with swings in them to the Louis Vitton store to the John Mayer playing in the cafes to the various electronic or rock music festivals, the place is dynamic and endlessly interesting. It's layered to no end."

Mautner Zsófi (CHILI & VANILIA) előadás

E-mail Print PDF

Sziasztok!

Ahogyan azt a múltkor is írtuk sokminden fog történni az AIR életében a következő hónapokban.

Az első ilyen esemény amit az AIR büszkén prezentál:

Ízek. Kultúrák. Budapest. - Mautner Zsófia (a CHILI és VANILIA blog szerzője) előadása

Február 13-án, hétfőn 16.00 órakor a Budapesti Corvinus Egyetem "E" épületének III. előadőjában.

Regisztráció: http://mautnerzsofi.eventbrite.com/

Jártál már Brazíliában, Kínában vagy Libanonban? Gondoltad volna, hogy mindezeket a helyeket megtalálod Budapest szívében? Mautner Zsófi, a világot járt gasztroblogger Budapesten élő, Európán kívüli nemzetiségekkel készített interjúiról mesél. Arról, hogy miképp élik meg a pesti világot, s mindezt a gasztrokultúrán keresztül.

A regisztrációt követően a résztvevők között kisorsoljuk Mautner Zsófia legújabb könyvét, az előadás végén pedig még vár rátok egy kis meglepetés! :)

Az esemény facebook eseménye: http://www.facebook.com/events/211101768985078/

Várunk szeretettel!