Naofumi Ozawa (Keio, Japan) about IW Budapest:

"Yeahhhhhhhhh!!!!!! Big thanks to all of you, this past week was soooooo AWESOME :) It would be an experience that I would never forget for my entire life ;) As you might know, I had been taking hundreds of photos during this IW :D I would upload them as soon as I get back to Japan, so look forward to see them XDXD And, ofcourse, everyone is welcome to Japan, so please tell me whenever you are coming!!"

Mautner Zsófi (CHILI & VANILIA) előadás

E-mail Print PDF

Sziasztok!

Ahogyan azt a múltkor is írtuk sokminden fog történni az AIR életében a következő hónapokban.

Az első ilyen esemény amit az AIR büszkén prezentál:

Ízek. Kultúrák. Budapest. - Mautner Zsófia (a CHILI és VANILIA blog szerzője) előadása

Február 13-án, hétfőn 16.00 órakor a Budapesti Corvinus Egyetem "E" épületének III. előadőjában.

Regisztráció: http://mautnerzsofi.eventbrite.com/

Jártál már Brazíliában, Kínában vagy Libanonban? Gondoltad volna, hogy mindezeket a helyeket megtalálod Budapest szívében? Mautner Zsófi, a világot járt gasztroblogger Budapesten élő, Európán kívüli nemzetiségekkel készített interjúiról mesél. Arról, hogy miképp élik meg a pesti világot, s mindezt a gasztrokultúrán keresztül.

A regisztrációt követően a résztvevők között kisorsoljuk Mautner Zsófia legújabb könyvét, az előadás végén pedig még vár rátok egy kis meglepetés! :)

Az esemény facebook eseménye: http://www.facebook.com/events/211101768985078/

Várunk szeretettel!