Adrian Krynicki (Krakow, Poland) about IW Budapest:

"The same with me, just stepped into my house and think that last week was one of the best in my life, people, city and the weather were great, these seven days were so exciting that it takes half a day to tell about everything what happened there, in the city of Budapest. I'd love to thank you for it, much love and see you some time! :)"

Mautner Zsófi (CHILI & VANILIA) előadás

E-mail Print PDF

Sziasztok!

Ahogyan azt a múltkor is írtuk sokminden fog történni az AIR életében a következő hónapokban.

Az első ilyen esemény amit az AIR büszkén prezentál:

Ízek. Kultúrák. Budapest. - Mautner Zsófia (a CHILI és VANILIA blog szerzője) előadása

Február 13-án, hétfőn 16.00 órakor a Budapesti Corvinus Egyetem "E" épületének III. előadőjában.

Regisztráció: http://mautnerzsofi.eventbrite.com/

Jártál már Brazíliában, Kínában vagy Libanonban? Gondoltad volna, hogy mindezeket a helyeket megtalálod Budapest szívében? Mautner Zsófi, a világot járt gasztroblogger Budapesten élő, Európán kívüli nemzetiségekkel készített interjúiról mesél. Arról, hogy miképp élik meg a pesti világot, s mindezt a gasztrokultúrán keresztül.

A regisztrációt követően a résztvevők között kisorsoljuk Mautner Zsófia legújabb könyvét, az előadás végén pedig még vár rátok egy kis meglepetés! :)

Az esemény facebook eseménye: http://www.facebook.com/events/211101768985078/

Várunk szeretettel!