Naofumi Ozawa (Keio, Japan) about IW Budapest:

"Yeahhhhhhhhh!!!!!! Big thanks to all of you, this past week was soooooo AWESOME :) It would be an experience that I would never forget for my entire life ;) As you might know, I had been taking hundreds of photos during this IW :D I would upload them as soon as I get back to Japan, so look forward to see them XDXD And, ofcourse, everyone is welcome to Japan, so please tell me whenever you are coming!!"

Új honlap

E-mail Print PDF

Mint azt láthatjátok, elkészült az új AIR-es honlap. A hosszú távú tervek szerint az új honlap az alábbiakat hivatott majd ellátni:

• Honlapunk rendszeres frissül majd, az aktulális híreket a főoldalon, illetve a Blog fülön olvashatjátok.
  • Programjainkra a honlapon lehet majd regisztrálni.
  • Tagok számára intranetet hozunk létre, fényképalbummal.
  • A tervek szerint az áprilisi budapesti IW információforrása a honlap lesz.

Reméljük, hogy az új honlap elnyeri tetszéseteket! :)

Itt vagy most: AIR Blog Új honlap