Adrian Krynicki (Krakow, Poland) about IW Budapest:

"The same with me, just stepped into my house and think that last week was one of the best in my life, people, city and the weather were great, these seven days were so exciting that it takes half a day to tell about everything what happened there, in the city of Budapest. I'd love to thank you for it, much love and see you some time! :)"

Új honlap

E-mail Print PDF

Mint azt láthatjátok, elkészült az új AIR-es honlap. A hosszú távú tervek szerint az új honlap az alábbiakat hivatott majd ellátni:

• Honlapunk rendszeres frissül majd, az aktulális híreket a főoldalon, illetve a Blog fülön olvashatjátok.
  • Programjainkra a honlapon lehet majd regisztrálni.
  • Tagok számára intranetet hozunk létre, fényképalbummal.
  • A tervek szerint az áprilisi budapesti IW információforrása a honlap lesz.

Reméljük, hogy az új honlap elnyeri tetszéseteket! :)

Itt vagy most: AIR Blog Új honlap