Corinne Pearce (Lund, Sweden) about IW Budapest:

"Budapest is a city of eclectic, modern, creative, luxurious and alternative culture all at the same time. From pubs with swings in them to the Louis Vitton store to the John Mayer playing in the cafes to the various electronic or rock music festivals, the place is dynamic and endlessly interesting. It's layered to no end."

Új honlap

E-mail Print PDF

Mint azt láthatjátok, elkészült az új AIR-es honlap. A hosszú távú tervek szerint az új honlap az alábbiakat hivatott majd ellátni:

• Honlapunk rendszeres frissül majd, az aktulális híreket a főoldalon, illetve a Blog fülön olvashatjátok.
  • Programjainkra a honlapon lehet majd regisztrálni.
  • Tagok számára intranetet hozunk létre, fényképalbummal.
  • A tervek szerint az áprilisi budapesti IW információforrása a honlap lesz.

Reméljük, hogy az új honlap elnyeri tetszéseteket! :)

Itt vagy most: AIR Blog Új honlap